Darmowa dostawa od 45,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak działa środek Cleantec do czyszczenia układu paliwowego benzyny?

2023-05-01
Jak działa środek Cleantec do czyszczenia układu paliwowego benzyny?

Środek Cleantec do czyszczenia układu paliwowego benzyny jest specjalistycznym produktem, który ma za zadanie usunąć osady i zanieczyszczenia z układu paliwowego samochodu. Dzięki regularnemu stosowaniu tego środka można skutecznie zredukować emisję szkodliwych substancji, poprawić osiągi samochodu i przedłużyć jego żywotność.

Cleantec działa na zanieczyszczenia w układzie paliwowym dzięki unikalnej formule, która zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne. Środek ten usuwa zanieczyszczenia eksploatacyjne i zakleszczenia w całym układzie paliwowym od zbiornika do komór spalania. Rozluźnia zapieczenia w okolicy gaźnika i dyszy wtryskowej oraz osady sadzy i nagaru w całej górnej części cylindra. Wilgoć i kondensat są usuwane z całego układu paliwowego. Smaruje i chroni górną część cylindra.

Środek Cleantec można stosować poprzez dodanie do paliwa. Środek Cleantec rozpuszcza zabrudzenia i osady, a następnie przepłukuje je z układu paliwowego.

Warto zauważyć, że Cleantec jest odpowiedni dla różnych typów samochodów, w tym dla starszych, w których zabrudzenia mogą się szybciej gromadzić. Regularne stosowanie Cleantec pozwala na zachowanie optymalnej wydajności silnika i redukcję kosztów związanych z jego naprawą.

Podsumowując, środek Cleantec do czyszczenia układu paliwowego benzyny działa poprzez rozpuszczenie i usunięcie osadów i zanieczyszczeń z układu paliwowego samochodu. Dzięki regularnemu stosowaniu Cleantec można poprawić wydajność silnika, zredukować emisję szkodliwych substancji i przedłużyć żywotność samochodu.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 260 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
PRODUKT SPELNIL SWOJĄ ROLĘ. EGR ZACZĄŁ DZIALAĆ POPRAWNIE LAMPKA ZGASŁA
2024-07-08
bardzo szybka dostawa polecam
pixel