Darmowa dostawa od 45,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak działa środek do czyszczenia układu paliwowego diesla?

2023-05-02
Jak działa środek do czyszczenia układu paliwowego diesla?

Problem z zanieczyszczonym układem paliwowym to jedno z najczęstszych problemów, z którymi spotykają się kierowcy samochodów z silnikami Diesla. Wraz z użytkowaniem pojazdu, w układzie paliwowym gromadzą się zanieczyszczenia, takie jak osady, sadza, kamień, rdza, czy zanieczyszczenia mikrobiologiczne. Te substancje mogą powodować uszkodzenia układu paliwowego, zmniejszenie mocy silnika, a nawet doprowadzić do awarii.

Środek Cleantec do czyszczenia układu paliwowego Diesla 102 to produkt stworzony specjalnie po to, aby poradzić sobie z tymi problemami. Dzięki specjalnej formule, środek Cleantec działa w całym układzie paliwowy i usuwa zanieczyszczenia, które gromadzą się w nim. Po zastosowaniu produktu Cleantec Diesel 102, układ paliwowy zostaje oczyszczony, co poprawia jego wydajność i zwiększa żywotność.

Warto zaznaczyć, że produkt Cleantec Diesel 102 jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów silników Diesla i nie ma negatywnego wpływu na parametry paliwa. Środek ten zawiera specjalne dodatki, które chronią układ paliwowy przed korozją oraz poprawiają jego smarowanie.

Dzięki zastosowaniu środka Cleantec Diesel 102 regularnie, można uniknąć kosztownych napraw związanych z zanieczyszczonym układem paliwowym, a także zwiększyć oszczędność paliwa i poprawić parametry silnika.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Ok
2024-05-06
Obsługa profesionalna . Towar został dostarczony szybko i dobrze zabezpieczony.
pixel